Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Ślubowanie pierwszoklasistów

Ślubowanie pierwszoklasistów

               30 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste "Pasowanie na Ucznia". Na to wydarzenie z niecierpliwością czekało dziesięcioro pierwszoklasistów, którzy zostali włączeni do grona uczniów SP im. UNICEF w Imbramowicach.
Pierwszacy już od pewnego czasu przygotowywali się do uroczystości, aby wszystko wypadło wspaniale. I tak się stało! Program artystyczny przebiegł bez zarzutu, a "krzyżowy ogień pytań" też nie był taki straszny. Pierwszoklasiści mieli wsparcie ze strony starszych kolegów: z klasy IV, VII i VI (chór szkolny).
Najważniejszym punktem tego dnia było uroczyste ślubowanie i akt pasowania na ucznia dokonany przez Panią Dyrektor, Krystynę Waliszak.
Uroczystość uświetnili również goście: Pan Leszek Michalak, Burmistrz Miasta Żarów, przedstawiciele RM Żarów, przedstawiciel Komisariatu Policji w Żarowie oraz MOPS. Nie zabrakło rodziców i bliskich naszych młodych uczniów.
Miłym akcentem były prezenty, które pierwszacy otrzymali od gości oraz od starszych kolegów. Niespodzianką był wspaniały tort ufundowany przez Radę Rodziców. Na zakończenie przyszła pora na wspólny poczęstunek.
Mam nadzieję, że nowi uczniowie będą w przyszłości dumą naszej szkoły.

Wychowawczyni kl. I Marianna Krawczyszyn

Data dodania: 2019-11-03 08:36:25
Data edycji: 2019-11-12 08:40:22
Ilość wyświetleń: 985

Uczymy się dla życia, nie dla szkoły

Seneka Młodszy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook