Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rozkład jazdy autobusów 2021/2022

Rozkład jazdy autobusów 2021/2022

Dworce i przystanki

Przyjazd (przed 1. lekcją)

Powrót (po 6. lekcji)

Powrót (po 7. lekcji)

Tarnawa

7:05

13:50

15:00

Mrowiny

7:12

13:46

14:56

Siedlimowice

7:20

13:41

14:51

Pożarzysko

7:24

13:38

14:48

Imbramowice

7:30

13:32

14:42

Buków (skrzyżowanie)

7:36

13:27

14:37

Dzikowa

7:40

13:24

14:34

Imbramowice

7:45

13:20

14:30

Data dodania: 2021-09-01 09:14:16
Data edycji: 2021-09-01 09:14:42
Ilość wyświetleń: 177

Uczymy się dla życia, nie dla szkoły

Seneka Młodszy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook