Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Rozkład jazdy autobusu

PRZYJAZD:

Tarnawa 7:08

Mrowiny 7:13

Gołaszyce 7:18

Siedlimowice 7:22

POżarzysko 7:27

Imbramowice 7:33

Dzikowa 7:37

Buków 7:42

Imbramowice 7:46

 

 

POWRÓT PO 6. LEKCJI:

Imbramowice 13:30

Buków 13:34

Dzikowa 13:37

Imbramowice 13:42

Pożarzysko 13:48

Siedlimowice 13:51

Gołaszyce 13:56

Mrowiny 14:01

Tarnawa 14:06

 

POWROT PO 7. LEKCJI:

Imbramowice 14:30

Buków 14:34

Dzikowa 14:37

Imbramowice 14:42

Pożarzysko 14:48

Siedlimowice 14:51

Mrowiny 14:56

Tarnawa 15:00

 

Data dodania: 2022-09-06 12:50:23
Data edycji: 2022-09-21 10:40:26
Ilość wyświetleń: 248

Uczymy się dla życia, nie dla szkoły

Seneka Młodszy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook